Šilkinė kaukė veidui "Mezo-kokteilis" (Hialurono rūgštis + vitaminai A ir E) 1 vnt (F536)

Gamintojas: Floresan, Rusija
Barkodas: 4605319008752
Svoris: 40 g
Kaina: 2.80 €
Produkto aprašymas:

Kaukės pagrindas – 100 % šilkas. Lengvas permatomas voratinklis vos pastebimas uždėjus ant veido odos. Šilkinė kaukė – liftingas,  suderina savyje šilkinio pagrindo ir aukšto lygio kosmetines MEZO – kokteilio su hialurono rūgštimi ir A, E vitaminais savybes. Dėka giliai įsiskverbiančių ekstraktų kaukė veikia giluminius odos sluoksnius, sustiprina jos ląstelių regeneraciją. Rezultate – išsilygina smulkios ir mimikos raukšlės, atsistato odos stangrumas ir elastingumas, veido kontūrai tampa puikesni. Puiki šilko kaukė sugrąžins Jūsų veidui jaunystės spindėjimą, šviežumą ir skaistumą! O procedūra suteiks Jums malonumo!

Naudojimas: atidarykite pakuotę ir išimkite kaukę, iš vidinės pusės nuimkite baltą apsauginę plėvelę. Ant kruopščiai nuvalytos odos uždėkite kaukę (žydra plėvelė iš viršaus), nuimkite žydrą apsauginę plėvelę ir atsargiai išlyginkite kaukę. Po 15-20 min. nuimkite kaukę, likučius nuplaukite vandeniu.

Saugumo priemonės: tik išoriniam naudojimui. Nedėti ant pažeistos ar uždegimo pažeistos odos, nenaudoti pakartotinai. Kad kaukė neišsausėtų naudokite ją tuoj pat po atidarymo.

Prekė įdėta į krepšelį! X
Krepšelis: 0.00 €
Peržiūrėti krepšelį