Šildantis anticeliulitinis kremas-gelis "Aroma HOT BODY SLIM"

Gamintojas: Aroma Cosmetics JSC, Bulgarija
Barkodas: 3800013539484
Svoris: 200 g
Kaina: 6.68 €
Produkto aprašymas:

Šildantis anticeliulitinis kremas-gelis „AROMA HOT BODY SLIM“ intensyvus produktas, skirtas celiulito mažinimui aplink taliją ir klubus. Kremo-gelio kaitinantis poveikis pagreitina riebalinių sankaupų išskaidymą ir pastebimai išlygina odos „apelsino žievelę“. Produktą tinka naudoti prieš treniruotę, todėl kad sušildo kūną, o to dėka darant pratimus greičiau išsivaikšto celiulitas. Anticeliulitinis kremas-gelis savo sudėtyje turi koncentruoto aliejaus iš rožinio pipiro-Pink Pepperslim™ žirnelių. Rožinis Pepperslim™ degina riebalus, pagreitina kraujo apytaką ir riebalų ląstelių skilimą. Gaminio ingredientu yra medis, kuris auga Brazilijoje ir Madagaskaro saloje. Jis žinomas savo rūgščiai-sūriu skoniu, jo raudonos uogos naudojamos kaip prieskoniai. Rožinis Pepperslim™ kovoja su celiulitu trimis būdais:

Mažina riebalų sankaupas, pagreitina riebalinių ląstelių skilimą, neiššaukiant kraujagyslių išsiplėtimo. Riebalų degradacija pagreitina jų skilimą iki riebalinių rūgščių, kurios lengvai pasišalina iš organizmo. Sudeginama iki 1737% riebalų, 8 kartus daugiau lyginant su kofeinu. Rezultate jūsų organizmas sudegina susikaupusius riebalus. Klinikiniai tyrimai parodė naudojant „Pink Pepperslim“ ™ sumažėja celiulitas bei sėdmenų ir klubų apimtys. Galinga anticeliulitinio kremo-gelio formulė, sudėtyje turinti kofeino ir gebenės ekstrakto, išlygina riebalų sankaupas ir puoselėja odą.

Naudojimas: lengvais masažiniais judesiais paskirstykite serumą ant švarios ir sausos odos probleminėse vietose. Naudokite 2 kartus per dieną – ryte ir vakare.

Prekė įdėta į krepšelį! X
Krepšelis: 0.00 €
Peržiūrėti krepšelį