*Nemokamas pristatymas nuo 30 €

Purvo ir dumblių kaukė-įvyniojimas kūnui BALNEO SPA (F220)

Gamintojas: Floresan, Rusija
Barkodas: 4605319010748
Svoris: 500 g
Kaina: 12.87 €
Produkto aprašymas:

Apie jūros gyvybės galią jau žinoma nuo senų laikų. Dar prieš šimtą metų moterys kosmetikoje nudojosi jūros dovanotomis gėrybėmis. Kalba eina apie purvą, mineralus ir dumblius. Kaukė-įvyniojimas pagaminta jūros purvo, dumblo ir dumblių pagrindu, gaunamų iš ekologiškai švaraus upės vingio Busoje prie Pietų Sachalinos krantų. Tai unikalus gamtinis purvo išteklis su padidinta jūros druskos koncentracija. Biologiškai aktyvūs komponentai stimuliuoja apykaitos procesus audiniuose, padidina odos tonusą ir elastingumą. Guveinio ir laminarijos dumblių ekstraktai turi anticeliulitinį efektą, sudegina poodinius riebalus, modeliuoja kūno kontūrus, atstato ir jaunina odą. Kaukė-įvyniojimas leidžia pastebimai ir greitai sumažinti atsirandantį celiulitą ir atsikratyti antsvorio. Rezultatas – lengvumo ir komforto jausmas, lieknesnis siluetas. Suteikite sau malonumo su Balneo SPA.

Naudojimas: užtepti kaukę-įvyniojimą storu sluoksniu ant probleminių kūno vietų, palikti 15-20 min., nuplauti šiltu vandeniu ir užtepti modeliuojantį gelį 2/1 iš serijos “Balneo SPA”.

Dėmesio: naudojant kaukę gali parausti oda, tai greitai praeis po nuplovimo. Tai aktyvi kaukė, kuri veikia problematiškas vietas.

Prekė įdėta į krepšelį! X
Krepšelis: 0.00 €
Peržiūrėti krepšelį