Kojoms pilingas kaukė-kojinės (Papajos ekstraktas + obuolys) 1 pora (F541)

Gamintojas: Floresan, Rusija
Barkodas: 4605319008806
Svoris: 70 g
Kaina: 4.90 €
Produkto aprašymas:

Pilingas kaukė – kojinės kojoms, tai naujausias produktas, kuris suderina savyje gilų pilingą ir ilgalaikį efektą.

Glikolio ir citrusų rūgštys sugeba neskausmingai ir natūraliai pašalinti negyvas ląsteles. Natūralūs papajos ir obuolių ekstraktai minkština, drėkina ir atstato. Ramunėlių ekstraktas ramina odą. Kaukės forma kojinių pavidalu daro procedūrą paprastą ir malonią. Jau po 7 dienų Jūsų kojų oda taps lygi ir švelni, lyg kūdikio, o gautas rezultatas išliks 2 – 3 mėnesius. Universalus dydis – 35 – 41.

Naudojimas:

1. Prieš naudojimą nusiplaukite kojas šiltu vandeniu.

2. Atidarykite pakuotę pagal kirpimo liniją ir užsimaukite kaukę-kojines. Lengvai prispauskite ir pritvirtinkite lipdukais. Ant viršaus užsimaukite paprastas kojines, taip Jūs galėsite lengvai judėti.

3. Palikite 40-60 min., nuimkite ir nuplaukite šiltu vandeniu.

4. Grubi oda pradės sluoksniuotis po 3-5 dienų. Papildomai nenaudokite mechaninių grubių priemonių nuospaudoms pašalinti, kai pradės sluoksniuotis leiskite negyvai odai pačiai pasišalinti. Sluoksniavimosi procesas užtrunka 2-4 savaites.

5. Pėdų oda tampa minkšta, švelni, be nuospaudų.

Saugumo priemonės: tik išoriniam naudojimui. Nedėti ant pažeistos ar uždegimo pažeistos odos, nenaudoti pakartotinai. Kad kaukė neišsausėtų naudokite ją tuoj pat po atidarymo.

Prekė įdėta į krepšelį! X
Krepšelis: 0.00 €
Peržiūrėti krepšelį