Nemokamas pristatymas nuo 30 €

FITNESS dumblių-dumblo elastinis gelis odos stangrinimui ir strijų mažinimui (F172)

Gamintojas: Floresan, Rusija
Barkodas: 4605319002309
Svoris: 500 g
Kaina: 8.69 €
Produkto aprašymas:

Elastinis gelis yra želė iš gėlųjų ežerų dugno dumblo ir struktūrinių Baltosios jūros dumblių (Laminarijos ir Fukuso) komponentų. Į sudėtį taip pat įeina natūralus elastinas – vienas iš pagrindinių, formuojančių odos karkasą, baltymų.

Dugno dumblas (sapropelis) – biologiškai aktyvi organinių komponentų, oligoelementų, mineralų masė, metams bėgant besikaupianti tankių nuogulų pavidalu gėlųjų ežerų dugne. Dumblas turi ypatingų savybių: praturtina odą drėgme, didina jos turgorą, stangrumą ir jaunatviškumą.

Paskirsčius gelį ant odos ploto, turinčio randų ir strijų, pakitęs audinys yra struktūrizuojamas ir greitai atstatomas. Reguliarus gelio naudojimas daro Jūsų siluetą ryškų, pastebimai patempia raukšles pilvo, krūtinės, klubų, kelių zonose.

Skirstant gelį odos paviršiuje Jūs pajusite lengvą šaltuką, ir jau po kelių minučių – po delnais pasikeitusią švelnią ir stangrią odą.

Naudojimas: plonu sluoksniu paskirstykite gelį ant kūno ir pamasažuokite iki pilno įsigėrimo. Ant patemptos vietos užtepti gelio storu sluoksniu, palikti 15-20 min. Likučius nuvalykite servetėlė.

Prekė įdėta į krepšelį! X
Krepšelis: 0.00 €
Peržiūrėti krepšelį